Perla mezi masážemi - Havajská masáž

02.08.2022

Luxusní hladivá masáž (v překladu "milující ruce") se zaměřuje na fyzickou a duševní pohodu masírovaného. Proto je exotická Havajská procedura nazývaná perlou mezi masážemi. 

Masáž Lomi Lomi spočívá v použití speciálních technik, které mají základ v havajském tanci.


Účinky havajské masáže:

Svým rytmickým a energickým potenciálem vyvolávají vysoký relaxační účinek. Charakteristická aromaterapie navíc umocňuje pocit klidu, pohody, štěstí a odpočinku. Masér nepoužívá jen prsty a dlaně, ale především celé předloktí s využitím vlastní váhy a plynulých pohybů celého těla. To poskytuje stimulaci pro krevní oběh a celkový lymfatický systém, hluboce harmonizuje tělo i duši, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá maximální detoxikaci Vašeho organismu.

Dlouhé, jemné tahy se střídají plynule se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu. Tyto pohyby připomínají nejen tanec hula ale i ladné pohyby vln oceánu. 

Dochází k hluboké relaxaci a regeneraci tkání, k propojení fyzické, emoční i psychické úrovně. Masáž je příjemná a velmi účinná, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti.

Havajská masáž je terapie už odpradávna praktikovaná na havajských ostrovech. Byla označována za svatý rituál a předávána z generace na generaci. Vychází z léčitelské tradice, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie člověka. Masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické roviny. Lomi Lomi pomáhá uvolnit energetické bloky, energie může proudit tělem a tak dochází k odstranění blokád a vyrovnanosti organismu.

Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Havajská masáž Lomi Lomi využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technik a je prováděná hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla.

Indikace:
- odstraňuje fyzickou i psychickou únavu
- odstraňuje napětí ve svalech a kloubech
- zvyšuje pohybové schopnosti
- prokrvuje celý organismus
- stimuluje lymfatický systém
- detoxikuje organismus
- zlepšuje neurologické problémy a imunitní systém
- relaxace harmonizuje organismus
- umocňuje pocity klidu a pohody
- odstraňuje nesoustředěnost

Kontraindikace:
- infekční onemocnění, záněty, pooperační stav
- kožní problémy, velké modřiny, otevřené rány, popáleniny
- křečové žíly

 

Objednej si termín nebo dárkový poukaz ZDE