Úžasná masáž pro nastávající maminky

16.08.2021

Chcete předejít bolestem zad, šíje, nateklým nohám či omezit vznik strií a celulitidy?


NOVĚ nyní v našem studiu vám nabízíme další variantu těhotenské masáže.

Baňková těhotenská masáž je možná po dokončení 1.trimestru. Jedná se o jemnou, méně intenzivní masáž, kdy se používá silikonová baňka v oblasti dolních končetin, zad, šíje i trapézových svalů.  Díky vakuovému efektu jsou buňky lépe zásobovány výživnými látkami a kyslíkem, z organizmu se rychleji odplavují škodlivé látky, takže staré "celulitidní hrbolky" mizí a nové se již netvoří.

Masáž celkově snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii, upravuje spánkový režim, zmírňuje bolesti hlavy, snižuje zadržování vody, redukuje tvorbu křečových žil, zmírňuje bolesti nohou a pozitivně působí proti křečím. Nejčastěji se používá BIO mandlový nebo kokosový olej, bez parfemace a parabenů, který plně nahrazuje běžné kosmetické prostředky a pozitivně působí proti vzniku strií.

Další varianty těhotenských masáží:

  • Těhotenská masáž zad 50min - jemná masáž zad, včetně šíje a trapézů
  • Těhotenská masáž komplet 75min - jemná masáž chodidel, dolních končetin, zad, šíje a trapézú
  • Baňková těhotenská masáž 45min - jemná masáž dolních končetin, zad a šíje, pomocí silikonových baněk (lze kombinovat s klasickou těhot. masáží). Masáž podporuje cirkulaci krevniho řečiště a zásadně snižuje vznik strií a celulitidy.

Doporučený interval je dva až tři týdny. Masáž se provádí v pozici na boku a v sedě v případě masáže šíje. Masírovat lze až do ukončení těhotenství.