Teď už si každý vybere oblíbený olej...

02.06.2021

Na základě pozitivních reakcí klientů se rozšířila nabídka masážních olejů od fy NATUREVITAL.

Pro energetické a povzbuzující masáže

Lemongrass Máta - olej s BIO esencemi Citronové trávy a Máty peprné pro péči a regeneraci všech typů pokožky. Masáže olejem uvolňují a zrelaxují svaly po fyzické námaze. Olej zároveň posiluje a povzbuzuje soustředění a koncentraci.

Grep a pomeranč - olej s exotickými BIO esencemi bílého grepu, sladkého pomeranče a vybraných přírodních olejů. Antistresové masáže s osvěžujícími účinky pročišťují pokožku, zlepšují náladu, ulevují při neklidu, úzkosti a depresi. Vhodný pro anticelulitní masáže.

Citron - olej s BIO esencemi citronu a vybraných přírodních olejů pro péči a regeneraci všech typů pokožky. Antistresové masáže s osvěžujícími účinky zlepšují náladu a povzbuzují, pokožku revitalizují a udržují ji jemnou a vláčnou.

Pro večerní relaxační masáže

Hygge masáž - výjimečný masážní olej s hřejivou vůní koření, ovoce a vanilky pro péči o pokožku a masáže s relaxačními účinky. Vyvážená kombinace rostlinných a esenciálních olejů podporuje regeneraci pokožky, zlepšuje náladu, snižuje stres a napětí. 

Med a Slaměnka - zvláčňující anti-age tělový a masážní olej s BIO slaměnkou, s medem a s vybranými přírodními oleji pro regeneraci všech typů pokožky. Péče olejem prospívá pokožce suché a citlivé, i s vráskami a strijemi.

Sladká vanilka - regenerační tělový a masážní olej se vzácným BIO extraktem pravé vanilky z Madagaskaru a vybraných přírodních olejů pro péči a regeneraci všech typů pokožky. Relaxační masáže zklidňují při stresu, zlepšují náladu a usínání.

Levandule lékařská - regenerační tělový a masážní olej s BIO esencemi levandule lékařské a vybraných přírodních olejů pro regeneraci pokožky a pro relaxační masáže, které uvolní svaly. Olej zklidňuje při stresu a vyčerpání a podporuje klidný spánek.

Pro harmonizační masáže, speciálně pro ženy, je vhodný masážní olej Růže se vzácnými esencemi Růže Damašské OTTO a Růže De Mai pro péči o pokožku. Olej zklidňuje při stresu, udržuje pokožku jemnou, vláčnou a zrevitalizovanou.

Pro těhotné ženy a maminky po porodu Neutrální mandlový olej.

Pro muže pro relaxaci a uvolnění po sportovním výkonu Artro, olej s libavkou, jalovcem, vetiverem a boswelií a zlatým jojobovým olejem s osvěžujícími účinky.