Revoluční cesta k relaxaci a uvolnění

05.04.2024

Bolí vás bedra, máte zatuhlá a bolavá lýtka, potřebujete uvolnit krční páteř?


Je tu nová masážní pomůcka - DUO BALL - Revoluční cesta k relaxaci a uvolnění svalů

Co je Duo ball?

je to inovativní masážní nástroj navržený tak, aby poskytoval cílenou masáž s maximální účinností. Jeho jedinečný tvar a konstrukce umožňují hlubokou masáž s minimálním úsilím. Tato dvojitá koule, spojená dohromady, vytváří ideální prostředí pro uvolnění napětí a zlepšení pohyblivosti svalů.

Přednosti Duo ballu:

Cílená masáž: Duo ball umožňuje koncentrovanou masáž na určité partie těla, což je ideální pro odstranění bolesti a napětí.

Flexibilita: Díky svému designu je snadno přizpůsobitelný různým částem těla a umožňuje tak efektivní masáž a protažení.

Snadná manipulace: Jeho ergonomický tvar a velikost umožňují pohodlné používání a snadnou manipulaci.

Univerzální použití: je především nepostradatelným nástrojem pro sportovce. Pomáhá rychle obnovit svalovou elasticitu a snižuje riziko sportovních zranění. Po náročném tréninku zvýšuje regeneraci svalů a pomůže vám připravit se na další aktivitu.

Výhody Duo ballu:

Zlepšení pohyblivosti: Pravidelné používání urychluje regeneraci, zvyšuje rozsah pohybu, a flexibilitu svalů.

Prevence zranění: Masážní techniky snižují riziko zranění tím, že uvolňují napětí a zvyšují pružnost svalů.

Stresová redukce: Relaxační účinky masáže mohou pomoci snížit hladinu stresu a zlepšit celkový pocit pohody.

Příklady použití:

Proti bolesti zad: Položte Duo ball na zem a lehněte si na něj s páteří. Pomalu se pohybujte dopředu a dozadu, abyste uvolnili svaly zad.

Proti bolesti v krku a ramenou: Upevněte Duo ball na stěnu a stiskněte si ho mezi zadní stranou krku a stěnou. Provádějte krouživé pohyby, abyste uvolnili napětí v krku a ramenou.

Proti bolesti v lýtkách: Sedněte si na zem a položte Duo ball pod lýtko. Pomalu posouvejte nahoru a dolů, abyste uvolnili napětí v lýtkových svalech. Střídejte zadní i boční stranu lýtkového svalu.

Duo ball není jen masážní pomůcka - je to investice do vašeho blahobytu a zdraví. S jeho pomocí můžete dosáhnout optimální relaxace a péče o své tělo, kdykoli a kdekoli. Otevřete dveře do světa úlevy od stresu, napětí a maximálního pohodlí se Duo ballem!

Nyní ho můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v AVE Studio:

Duo ball 8 x 16cm -   490,- nyní pouze 290,-

Duo ball 12 x 24cm - 690,- nyní pouze 490,-